location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns

Versija

Versija Kaina Transmisija
SUBARU FORESTER 2.0 XL

28 500 eur

Lineartronic
SUBARU FORESTER 2.0 XS 29 890 eur Lineartronic
SUBARU FORESTER 2.0 XE 32 190 eur Lineatronic

360°

Laipsnių kampu

Venetian Red Pearl
IŠORĖ
Išorė

IŠORĖ

Tikroji tvirtybė – tai nuosaikumo, jėgos ir ištvermės derinys, kurį įkūnija rimtas, įtaigus SUBARU FORESTER dizainas. Kaip niekada raiškių linijų ir stilingas SUBARU FORESTER išsiskiria savo elegantiškai subalansuota išvaizda, atkartojančia subalansuotas savybes.

SUBARU FORESTER IŠORĖS įranga

Vidus
 • Vidus
 • Patogumas
 • Funkcionalumas
 • 360°
Vidus

Vidus

SUBARU FORESTER viduje jus ir jūsų keleivius apgaubs moderni ir komfortiška aplinka. Salone pakankamai erdvu, o įvairios priemonės padės jo erdve patogiai naudotis. Kiekvienos naudingos detalės vieta SUBARU FORESTER salone yra parinkta apgalvotai, kad atitiktų jūsų įpročius bei poreikius. Išmoningai suprojektuotame ir erdviame SUBARU FORESTER salone paprasčiau atlikti reikiamus veiksmus, o vairuoti tokį automobilį daug patogiau.

Vidaus Įranga

Patogumas

Vidus

Nuo šiol galite keliauti neprarasdami ryšio su pasauliu. Šiame automobilyje jausitės tarsi namie, o jo intuityviai perprantamos ir lengvai naudojamos technologijos jūsų tikrai neblaškys. SUBARU FORESTER informacijos ir pramogų, navigacijos ir garso sistemas galima valdyti pirštais ar net balsu. Be to, visada galėsite prijungti savo išmanųjį telefoną arba „iPhone“, kad nepamirštumėte nei bičiulių, nei mėgstamos muzikos.

Funkcionalumas

Vidus

SUBARU FORESTER gerai parengtas jūsų gyvenimo kaleidoskopui – pradedant suplanuotomis atostogomis ir baigiant spontaniškais apsilankymais gamtoje. Plačiame bagažo skyriuje be vargo tilps keturi stambūs lagaminai ir net griozdiška nuotykių įranga, o elektra valdomos bagažo skyriaus durys, platesnės durų angos ir žemesni šoniniai slenksčiai padės lengviau įkrauti ar iškrauti bagažą. Jei reikia pervežti ilgesnius daiktus, galima nulenkti 60/40 santykiu padalijamas galines sėdynes.

360°

Vidus

Technologijos
 • Boxer varikliai
 • Simetriška AWD
 • Transmisija
Boxer varikliai

Technologijos

Nedaugelis kitų SUV visureigių kelia tiek pasitikėjimo ir paklūsta vairo judesiams kaip SUBARU FORESTER, ir pagrindinė to priežastis glūdi jo viduje. Tai – SUBARU BOXER variklis. Horizontalios opozicinės konfigūracijos SUBARU BOXER variklio stūmokliai išdėstyti 180 laipsnių kampu, tad variklis yra žemesnis ir plokštesnis nei kitų tipų varikliai. Todėl šio variklio ir apskritai automobilio svorio centras yra arčiau kelio, o pusiausvyra – geresnė. Be to, priešingomis kryptimis judantys stūmokliai mažina vibraciją.

Simetriška AWD

Technologijos

SUBARU FORESTER kontrolė lemia pasitikėjimą, o stabilumas – veržlumą. Kaip ir kitų SUBARU FORESTER teikiamo išskirtinio pasitikėjimo pagrindas – tai iš esmės stabili simetriškoji visų varomųjų ratų sistemos konstrukcija ir puikiai subalansuotas BOXER variklis. Ši sistema visą laiką perduoda variklio galią keturiems ratams, todėl automobilis geriau valdomas visuose keliuose, net kai oro sąlygos ypač prastos. Puikią šoninę pusiausvyrą ir valdymo tikslumą lemia tai, kad pagrindiniai sistemos komponentai išdėstyti išilgai, o dėl žemo svorio centro vairuoti tokį automobilį ypač malonu. Unikalios simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos savybės suteikia neįtikėtinų valdymo galimybių ir leidžia išvengti kelyje tykančių pavojų.

Transmisija

Technologijos

SUBARU FORESTER su „Lineartronic“ transmisija išsiskiria įkvepiančia reakcija ir efektyvumu. Išlaikydama optimalų variklio sūkių skaičių ir parinkdama geriausią pavaros perjungimo laiką, ši unikali transmisija maksimaliai padidina degalų naudojimo efektyvumą. Veikiant naujiems perjungimo valdikliams, automobilis rieda lengvai ir sklandžiai, tiksliau reaguodamas į SUBARU BOXER variklio išvystomą galią. „Lineartronic“ lengvai suvaldo didesnį 2.0D ir 2.0XT variklių sukimo momentą, mechaniniams komponentams veikiant tyliau, ir taip lemia sklandų bei patogų važiavimą. Be to, spaudžiant akceleratorių, transmisijos SUBARU FORESTER bepakopio ir pakopinio perjungimo jungtys padeda tiksliau perduoti variklio galią. „Lineartronic“ transmisija išilgai sujungta su aktyviojo sukimo momento paskirstymo visų varomųjų ratų sistema, kuri, atsižvelgdama į traukos sąlygas, nuolat kontroliuoja sukimo momento paskirstymą priekiniams bei galiniams SUBARU FORESTER ratams.

Saugumas
Saugumas
Aksesuarai

Aksesuarai

 • Transportavimas

 • Praktiškumas

 • Apsauga

 • Išorė

 • Vidus

 • Saugumo įranga

 • Ratai

 • Variklio pakaitinimas

 • Audio ir navigacijos

Klausti