location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns

Versija

 

Versija Kaina Transmisija
1.6i Base 19 900 € Lineartronic
1.6i Active 23 750 € Lineartronic

 

Versija Kaina Transmisija
2.0i Active 25 750 € Lineartronic

 

Išorė

Išorė

GYVYBINGAS, ĮVAIRIAPUSIS IR STILINGAS. TOKS PAT KAIP IR JŪS.

Smagioje vairuoti ir akį džiuginančioje IMPREZA sumaniai susipina techniniai parametrai, meistriškumas ir sauga, kurie leidžia patirti malonius pojūčius. Kiekvienas posūkis, paviršius ar stiliaus sprendimai yra užkoduoti ir formoje, ir funkcionalume; tam yra aiški ir konkreti priežastis. Tai pažangi, pakitusi SUBARU dizaino išraiška – atnaujintas simbolis to, ką visuomet įkūnijo IMPREZA.

Vidus
Punktas 1

Vidus

STILIUS, KOMFORTAS IR MALONUMAS KIEKVIENAM.

Tylus salonas su glotniais, reljefiniais paviršiais ir gerai apgalvotomis detalėmis – tai naujas tobulumo lygis, kurį pasiekusi IMPREZA drąsiai veržiasi į priekį. IMPREZA elegantiškas ir sportiškas dizainas liko nepakitęs, o salone jaučiama didesnė erdvė. Visi keleiviai tikrai mėgausis IMPREZA erdviomis sėdimomis vietomis priekyje ir gale net ir ilgose kelionėse.

EYESIGHT
EYESIGHT

EYESIGHT

GERIAUSIA PASAULYJE SUBARU PAGALBOS VAIRUOTOJUI TECHNOLOGIJA

SUBARU tiki VISAPUSE SAUGA, kurios svarbią dalį sudaro sauga siekiant išvengti susidūrimų, todėl dedame visas pastangas rūpindamiesi, kad nelaimė neįvyktų. Štai kodėl sukūrėme „EyeSight“*1 – naujovišką SUBARU pagalbinę vairavimo sistemą. „EyeSight“, tarsi antroji pora kelią stebinčių akių, naudoja dvi stereokameras, fiksuojančias trimačius spalvinius vaizdus su beveik žmogaus akiai prilygstančia vaizdų atpažinimo geba.

SAUGUMAS
Saugumas

SAUGUMAS

IŠNAUDOKITE LAIKĄ. MĖGAUKITĖS VISAVERČIU GYVENIMU.

Kur bekeliautumėte ir ką bedarytumėte, jums ir jūsų keleiviams IMPREZA užtikrins saugumą ir funkcionalumą. Pagrindine SUBARU technologija pagrįsta IMPREZA komfortą ir ramybę vienodai suteikia ir vairuotojams, ir keleiviams. Patikima jūsų gyvenimo kompanionė IMPREZA įkvepia pasitikėjimo, kad ir kas lauktų ateityje.

Aksesuarai

Aksesuarai

  • Transportavimas

  • Praktiškumas

  • Apsauga

  • Išorė

  • Vidus

  • Saugumo įranga

  • Ratai

  • Variklio pakaitinimas

  • Audio ir navigacijos

Klausti