location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns

Versija

Versija Kaina Transmisija
SUBARU LEVORG GT 25 990 eur Lineartronic
SUBARU LEVORG GT-N 28 890 eur Lineartronic

Versija Kaina Transmisija
SUBARU LEVORG GT-S 31 490 eur Lineartronic

360°

Laipsnių kampu

Steel Blue Grey Metallic
Išorė
Išorė

Išorė

Atraskite dizaino ir technologijų derinį, kurio forma ir funkcijos yra lygiavertės. Kaip tik tai įkūnija naujasis SUBARU LEVORG, stebinantis naudingu funkcionalumu ir akį veriančia estetika.

SUBARU LEVORG IŠORINĖ ĮRANGA

Vidus
 • Vidus
 • Komfortas
 • Funkcionalumas
 • 360°
Vidus

Vidus

SUBARU LEVORG  salone siekėme sukurti ne šiaip „interjerą“, bet jūsų asmeninę erdvę. SUBARU LEVORG salonas yra tarsi komfortiška jūsų darbo, namų ar bet kokia kita asmeninė erdvė, kurioje praleidžiate daug laiko ir kuri, regis, kvieste kviečia paliesti viską pirštais, patogiai atsilošti ir atsipalaiduoti. Kurdami šią erdvę naudojome kokybiškas medžiagos, kurios tikrai išlaikys laiko išbandymus. Tai vieta, kur viskas dvelkia skoninga klasika, sužadinančia maloniausius jausmus.

Subaru levorg vidaus įranga

Komfortas

Vidus

Technologijos turi padėti gyventi paprasčiau, ne sudėtingiau. Važiuojant su SUBARU LEVORG, viskas yra paprasčiau, nes jame rasite tai, kuo gyvenate kasdien – pramogas, reikiamą informaciją, ryšį, tačiau vairuotojo dėmesio centre visada išliks tai, kas svarbiausia – saugiai nuvykti ir parvykti.

Funkcionalumas

Vidus

SUBRU LEVORG yra pirmiausia skirtas visiems, kurie siekia gyvenimo pilnatvės. Todėl šis automobilis pakankamai universalus – jo erdvus ir lanksčiai pritaikomas bagažo skyrius tarsi kviečia aktyviai poilsiauti, atsiduoti aistringiems pomėgiams, užsiimti sportu ir tuo, dėl ko verta gyventi.

360°

Vidus

Eyesight
EYESIGHT

Eyesight

SUBARU tiki VISAPUSE SAUGA, kurios svarbią dalį sudaro sauga siekiant išvengti susidūrimų, todėl dedame visas pastangas rūpindamiesi, kad nelaimė neįvyktų. Štai kodėl sukūrėme „EyeSight“*1 – naujovišką SUBARU pagalbinę vairavimo sistemą. „EyeSight“, tarsi antroji pora kelią stebinčių akių, naudoja dvi stereokameras, fiksuojančias trimačius spalvinius vaizdus su beveik žmogaus akiai prilygstančia vaizdų atpažinimo geba. Iš abiejų kamerų vaizdų tiksliai nustatydama pavidalą, greitį ir atstumą, sistema aptinka ne tik automobilius, bet ir motociklus, dviračius bei pėsčiuosius.*2 Pastebėjusi galimą pavojų, sistema įspėja vairuotoją ir prireikus net įjungia stabdžius, kad padėtų išvengti nelaimės. Šios „EyeSight“ saugos užtikrinimo funkcijos palengvina vairuotojo naštą ir sustiprina Levorg važiuojančių saugumo jausmą.

skaityti daugiau apie EYESIGHT

Technologijos
 • BOXER VARIKLIAI
 • Simetriška AWD
 • Transmisija
BOXER VARIKLIAI

Technologijos

1,6 litro DIT variklis – tai naujausias SUBARU BOXER variklių šeimos narys, užtikrinantis idealią efektyvumo, galios ir mažo išmetamųjų teršalų kiekio pusiausvyrą. Nors naujojo variklio darbinis tūris yra mažesnis nei ankstesnės kartos variklių, jo galią padidina tiesioginis degalų įpurškimas ir „twin-scroll“ turbokompresorius, o benzino sunaudojama mažiau.

Daugiau apie boxer variklį

Simetriška AWD

Technologijos

SUBARU LEVORG simetriškoji visų varomųjų ratų sistema ne šiaip sau pripažinta visame pasaulyje. Pasunkėjus kelio sąlygoms, kai kiti automobiliai ima „klupti“, ši sistema užtikrina kontrolę ir sutelktumą, lygiai paskirstydama variklio galią visiems keturiems ratams. Pranašumai išryškėja akimirksniu – geresnė kontrolė posūkiuose, geresnė trauka slidžiame kelyje ir staigesnis pagreitėjimas. SUBARU LEVORG vairuotojas iškart pajunta, kad vairuoti šį automobilį yra lengviau, saugiau ir maloniau.

Skaityti daugiau apie simetrišką AWD

Transmisija

Technologijos

Prieš daugelį metų išleistas pirmasis SUBARU lengvasis automobilis su visų varomųjų ratų sistema tapo didžiule naujiena. Po šio įvykio pasaulis ėmė kitaip vertinti šią AWD technologiją. Šiandien istoriją tęsia „Lineartronic CVT“ – naujojo SUBARU LEVORG pažiba – akimirksniu reaguojanti ir lengva transmisija, kuri tikslumu ir miklumu laužo nusistovėjusius standartus.

Skaityti daugiau apie subaru transmisiją

Saugumas
 • Aktyvus saugumas
 • Pasyvus saugumas
Aktyvus saugumas

Saugumas

Didelė SUBARU LEVORG dalis įrangos, lemiančios smagius potyrius vairuojant automobilį, taip pat padeda apsaugoti vairuotoją ir keleivius. Kadangi SUBARU valdymas labiau prognozuojamas, kontrolė geresnė, o matomumas didesnis, vairuotojai turi daugiau galimybių išvengti incidentų, kol jie dar netapo liūdna tikrove.

Daugiau skaityti apie aktyvų saugumą

Pasyvus saugumas

Saugumas

SUBARU LEVORG vairuotoją ir keleivius saugo daugelis pažangių sistemų bei funkcijų – tai apgalvotai išdėstytos saugos oro pagalvės, aktyviosios galvos atramos priekinėse sėdynėse, įtraukiami pedalai bei 3 taškuose tvirtinami saugos diržai. Visai tai tiesiogiai apsaugo SUBARU vairuotoją ir keleivius.

Daugiau skaityti apie pasyvų Subaru saugumą

Aksesuarai

Aksesuarai

 • Transportavimas

 • Praktiškumas

 • Apsauga

 • Išorė

 • Vidus

 • Saugumo įranga

 • Ratai

 • Variklio pakaitinimas

 • Audio ir navigacijos

Klausti