location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns

AUKŠTAI ĮVERTINTAS

„Jokių abejonių dėl bandymų nugalėtojo.“
Žurnalas „Auto Motor und Sport“

Rodyti daugiau

Versija

Versija Kaina Transmisija
2.5i Base 30 990 eur Lineartronic
2.5i Ridge 32 900 eur Lineartronic

Versija Kaina Transmisija
2.5i Summit 37 000 Eur Lineartronic

360°

Laipsnių kampu

Dark Grey Metallic
Išorė
Išorės įranga
Vidus
 • Vidus
 • Patogumas
 • Funkcionalumas
 • 360°
Vidus

Vidus

Svetingame OUTBACK salone lengva atsipalaiduoti. Jauki apdaila ir prieinamos technologijos sukuria ypač patogią aplinką, o apgalvotai išdėstytos daiktų laikymo vietos patenkins įvairiausius poreikius

Vidaus Įranga

Patogumas

Vidus

Tegu jūsų dienos būna gražesnės viena už kitą. Išmoningu dizainu apgaubtos OUTBACK technologijos yra puikiai suderintos ir pritaikytos jūsų poreikiams. Visos jų galimybės pateikiamos 7 colių įstrižainės centriniame jutikliniame ekrane ir prietaisų skydo viduryje esančiame LCD ekrane. Be to, galima rinktis naują aukščiausios klasės garso sistemą su 12 „Harman/ Kardon“ garsiakalbių*1 arba standartinę garso sistema su šešiais garsiakalbiais. Visa OUTBACK informacijos ir pramogų sistema suderinama su išmaniaisiais telefonais, todėl lengva palaikyti ryšį.*2

*1 Tik „Summit“ versijos modeliuose.
*2 Už saugų ir atsargų važiavimą visada atsakingas pats vairuotojas. Vairuodami nesinaudokite jutikliniu ekranu.

Funkcionalumas

Vidus

Gyvenimui nestovint vietoje gera žinoti, kad OUTBACK lengvai atlieps naujus jūsų poreikius. Paspaudus mygtuką, elektra valdomos bagažo skyriaus durys* iškart pakyla, tad susidėkite ką turite ir leiskitės į kelionę. Naujasis OUTBACK išplės jūsų gyvenimo ribas – bagažo skyrius didesnis, todėl jame telpa keturi 80 litrų talpos lagaminai, o grindys dar plokštesnės, kad lengvai tilptų ir kiti daiktai. Galite akimirksniu pakeisti sėdynių konfigūraciją – nulenkę 60/40 santykiu padalijamas galines sėdynes sutalpinsite net stambius daiktus ir įvairiai susodinsite keleivius.

* Tik „Summit“ versijos modeliuose.

360°

Vidus

Kai kuri pavaizduota įranga gali būti neparduodama Lietuvoje.

Eyesight
Eyesight

Eyesight

SUBARU tiki VISAPUSE SAUGA, kurios svarbią dalį sudaro sauga siekiant išvengti susidūrimų, todėl dedame visas pastangas rūpindamiesi, kad nelaimė neįvyktų. Štai kodėl sukūrėme „EyeSight“*1 – naujovišką SUBARU pagalbinę vairavimo sistemą. „EyeSight“, tarsi antroji pora kelią stebinčių akių, naudoja dvi stereokameras, fiksuojančias trimačius spalvinius vaizdus su beveik žmogaus akiai prilygstančia vaizdų atpažinimo geba. Iš abiejų kamerų vaizdų tiksliai nustatydama pavidalą, greitį ir atstumą, sistema aptinka ne tik automobilius, bet ir motociklus, dviračius bei pėsčiuosius.*2 Pastebėjusi galimą pavojų, sistema įspėja vairuotoją ir prireikus net įjungia stabdžius, kad padėtų išvengti nelaimės. Šios „EyeSight“ saugos užtikrinimo funkcijos palengvina vairuotojo naštą ir sustiprina OUTBACK važiuojančių saugumo jausmą.

Skaityti daugiau apie eyesight

Technologijos
 • Boxer varikliai
 • Simetriška AWD
 • Transmisija
Boxer varikliai

Technologijos

Retą automobilį vairuojant apima toks pasitikėjimas kaip vairuojant OUTBACK – tai neturėtų stebinti, nes jis įkūnija unikalias mūsų idėjas. Horizontalios opozicinės konfigūracijos SUBARU BOXER variklio stūmokliai išdėstyti 180 laipsnių kampu, tad variklis yra žemesnis ir plokštesnis nei kitų tipų varikliai. Todėl šio variklio ir apskritai automobilio svorio centras yra arčiau kelio, o pusiausvyra – geresnė. Be to, priešingomis kryptimis judantys stūmokliai mažina vibraciją.

Daugiau apie BOXER variklį

Simetriška AWD

Technologijos

OUTBACK kontrolė lemia pasitikėjimą, o stabilumas – veržlumą. Kaip ir kitų SUBARU, naujojo OUTBACK teikiamo išskirtinio pasitikėjimo pagrindas – tai iš esmės stabili simetriškoji visų varomųjų ratų sistemos konstrukcija ir puikiai subalansuotas BOXER variklis. Ši sistema visą laiką perduoda variklio galią keturiems ratams, todėl automobilis geriau valdomas visuose keliuose, net kai oro sąlygos ypač prastos. Puikią šoninę pusiausvyrą ir valdymo tikslumą lemia tai, kad pagrindiniai sistemos komponentai išdėstyti išilgai, o dėl žemo svorio centro vairuoti tokį automobilį ypač malonu. Unikalios simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos savybės suteikia neįtikėtinų valdymo galimybių ir leidžia išvengti kelyje tykančių pavojų.

Skaityti daugiau apie simetrišką AWD

Transmisija

Technologijos

Maksimaliai išnaudojanti BOXER variklio ir simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos galimybes, bepakopė „Lineartronic“ transmisija išlaiko idealų variklio galios diapazoną, todėl naujojo OUTBACK degalų sąnaudos yra mažiausios iš visų tos klasės automobilių – 6,1 l/100 km (dyzeliniu varikliu varomo modelio su „Lineartronic“). Nauji perjungimo valdikliai užtikrina lengvą, sklandų bei tikslų OUTBACK su 2.0D ir 2.5i varikliais važiavimą. Be to, „Lineartronic“ transmisija be vargo suvaldo didesnį 2.0D variklio sukimo momentą, mechaniniams komponentams keliant mažiau triukšmo, todėl automobilis važiuoja sklandžiau ir tyliau. Perjungimo valdikliuose įdiegta nauja nuolatinio valdymo sistema prisiderina prie automobilio greičio ir variklio sūkių pokyčių, o vairuotojas gali pajusti perjungimo momentus automobiliui greitėjant – taip tarp vairuotojo ir automobilio atsiranda glaudus bei komfortiškas ryšys.

Skaityti daugiau apie transmisijos

Aksesuarai

Aksesuarai

 • Transportavimas

 • Praktiškumas

 • Apsauga

 • Išorė

 • Vidus

 • Saugumo įranga

 • Ratai

 • Variklio pakaitinimas

 • Audio ir navigacijos

Klausti