location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns

AUKŠTAI ĮVERTINTAS

KAD IR KOKIE NUOTYKIAI JŪSŲ LAUKIA KELIONĖJE, SUNKIAI RASITE SAUGESNĮ AUTOMOBILĮ NEI AUKŠČIAUSIĄ
EURO NCAP ĮVERTINIMĄ PELNĘS SUBARU XV, KURIAME ĮRENGTA „EYESIGHT“ PAGALBINĖ VAIRAVIMO SISTEMA.

 

Rodyti daugiau

Versija

Versija Kaina Transmisija
Subaru XV 1.6 Core 22 990 € 24 990 € Lineartronic

 

Versija Kaina Transmisija
Subaru XV 1.6 Ridge 24 990 € 26 990 € Lineartronic

 

Versija Kaina Transmisija
SUBARU XV 2.0 e-Boxer Active 29 900  Lineartronic
SUBARU XV 2.0 e-Boxer Ridge 30 900  Lineartronic
SUBARU XV 2.0 e-Boxer Summit 33 900  Lineartronic

360°

Laipsnių kampu

Dark Blue Pearl ( tik 2.0 e-Boxer )
Išorė
Punktas 1

Išorė

SUBARU XV dera stilingas miesto dizainas, puiki tvirta išvaizda ir naujos jaudinančios galimybės – jis įkvepia gyventi taip, kaip jūs norite. SUBARU XV padeda daryti tai, kas jums patinka, stilingai ir patogiai. Kiekviena diena gali ir turėtų būti linksmas nuotykis.

Vidus
Funkcionalumas

Vidus

„Sumani“ SUBARU pakaba sutaupo daugybę vietos salonui. Automobilio salone įsitaisius net penkiems žmonėms, dar lieka daug erdvės visam bagažui. Užpakalinę sėdynę galima padalyti ir nulenkti. Tada bus kur padėti tikrai didžiulį krovinį!

Technologijos
  • E-Boxer varikliai
  • Simetriška AWD
E-Boxer varikliai

Technologijos

Sistemą sudaro pagalbinė variklio sistema „Motor Assist“ su dviem esminėmis „Subaru“ technologijomis: „Boxer“ tipo varikliu ir S-AWD sistema. Naujasis e-BOXER pasižymi tuo pačiu žemo sunkio jėgos centru ir pasiteisinusios simetriškos nuolatinės visų varomųjų ratų sistemos pusiausvyra ir efektyvumu.
Šis kompaktiškas, bet galingas variklis įmontuotas šalia automobilio sunkio jėgos centro, o baterija ir kitos dalys išdėstytos virš galinės ašies. Dar labiau pažeminus sunkio jėgos centrą ir geriau nei benzinu varomame modelyje subalansavus automobilio masės pasiskirstymą tarp priekinės ir galinės ašių, naujasis e-BOXER dirba dar našiau ir lanksčiau neaukojant saugumo.

Simetriška AWD

Technologijos

SUBARU simetrišką visų varomųjų ratų sistemą sukūrė 1972 metais, o šiandien tai viena pažangiausių pasaulyje visų varomųjų ratų sistemų. Svarbiausia šios sistemos ypatybė – tiesioginis ir simetriškas variklio galios paskirstymas. Ši unikali SUBARU sistema pasižymi puikia pusiausvyra ir žemesniu svorio centru, palyginti su kitų gamintojų sistemomis. Jei važiuojant ratas praranda sukibimą, variklio galia automatiškai paskirstoma priekinei ir užpakalinei ašiai, o vairuotojas gali būti tikras, kad sukibimas ir pusiausvyra visą laiką bus kiek įmanoma geriausi.

Daugiau apie subaru simetrišką AWD

Saugumas
Saugumas

Saugumas

Visavertė SUBARU XV aktyviosios ir pasyviosios saugos įranga padeda išvengti nelaimių ir apsaugo jus, jei nelaimė tampa neišvengiama. SUBARU aktyviosios saugos įranga – prognozuojamo valdymo, preciziškos kontrolės, puikaus matomumo ir pažangių technologijų sistemos – skirta iš anksto išvengti nelaimingų atsitikimų, o pasyviosios saugos priemonės, tokios kaip saugos oro pagalvių sistema, kaklo sužalojimo pavojų mažinanti priekinių sėdynių konstrukcija, įtraukiami pedalai ir 3-juose taškuose tvirtinami saugos diržai, padeda apsisaugoti blogiausiu atveju.

Aksesuarai

Aksesuarai

  • Transportavimas

  • Praktiškumas

  • Apsauga

  • Išorė

  • Vidus

  • Saugumo įranga

  • Ratai

  • Variklio pakaitinimas

Klausti