location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns

Rodyti daugiau

Informacija
  • Info 1
  • Info 2
  • Techniniai duomenys 1
  • Techniniai duomenys 2
Info 1

Informacija

Pirmasis mūsų elektromobilis jau 2022 m.

2022 metų viduryje ”Subaru” pristatys visiškai naują elektrinį padidinto pravažumo (SUV) klasės modelį ”Solterra”.Tai vien elektra varomas visureigis, siūlantis visus privalumus, kurių mes tikimės iš „Subaru“: maksimalų saugumą, patikimumą, tradicinę visų varomųjų ratų sistemą ir aukščiausio lygio standartinę įrangą.

Savo dydžiu primenantis dabartinį „Forester“ modelį, ”Solterra” bus konstruojamas ant naujos modulinės „e-Subaru Global“ platformos. Jos dėka visapusiškai padidėja saugumas, pagerėja automobilio veikimas ir užtikrinamas toks pojūtis, kurį galite patirti tik vairuodami „Subaru“.

Keliaukime drauge nuo modelio pasaulinės premjeros šį rudenį iki jo pasirodymo Lietuvos rinkoje 2022 m! Šiame puslapyje bus nuolat skelbiamos„Subaru Solterra“ naujienos, informacija apie modelio ypatybes.

 

Info 2

Informacija

„Solterra“ vardas kilęs iš lotyniškų žodžių „sol“ (saulė) ir „terra“ (žemė). Pavadinimas liudija, kad ir „Subaru““ jaučia atsakomybę dėl ekologinės situacijos mūsų planetoje ir pastangas skiria ekologiškiems transporto sprendimams.

Tai atspindi „Subaru“ siekį išsaugoti tradicines vertybes ateityje ir suteikti galimybę labiau priartėti prie gamtos vairuojant elektromobilį, kuris gali pasiekti tolimiausius planetos kampelius, kur baigiasi kelias, ir parvežti Jus atgal į namus.

Šios ypatybės būdingos ir kitiems mūsų modeliams – „Subaru XV“, „Forester“ ir naujajam „Outback“. „Solterra“ – naujas visureigis, kuris siūlo viską, ko galima tikėtis iš „Subaru“. Yra tik vienas skirtumas. Jis varomas vien elektra.

Techniniai duomenys 1

Informacija

Techniniai duomenys 2

Informacija

Pristatomasis vaizdo klipas
Punktas 1

Pristatomasis vaizdo klipas

Funkcijos
  • Aukščiausias saugos standartas
  • Nuolatinė visų varomųjų ratų sistema
  • Funkcionalumas ir ilgaamžiškumas
Aukščiausias saugos standartas

Funkcijos

„Solterra“ tęsia 30 metų „Subaru“ tradiciją saugoti automobiliu keliaujančius asmenis ir aplinkinius. „Solterra“ sukonstruota ant visiškai naujai sukurtos baterijomis varomų elektromobilių techninės platformos, apsaugančios baterijas ir susidūrimo atveju. Be to, tarp dvigubų grindų sumontavus baterijas ir elektros sistemą, užtikrinamos saugesnės važiavimo charakteristikos, nes padidėja važiuoklės sukimo standumas ir pažemėja automobilio svorio centras.

Visos pažangios funkcijos ir pagalbinės sistemos, prie kurių „Subaru“ savininkai priprato per daugelį metų, yra standartinėje „Solterra“ komplektacijoje. Svarbiausia yra nauja vairuotojo pagalbinė sistema „Subaru Safety Sense“. Paprasčiau tariant, ją galima apibūdinti kaip pažangų ir labai saugų antrąjį pilotą, integruotą į automobilio elektroniką, vairuotojo asistentą, kuris visiškai kontroliuoja tai, kas vyksta lauke. Sistemai „Subaru Safety Sense“ gali būti skiriamos užduotys, kurios palengvina vairuotojo darbą ir leidžia jam labiau susitelkti į automobilio valdymą ir eismo stebėjimą. Viena vertus, sistema įspėja apie pavojus, kurių vairuotojas nepastebėjo. Avariniu atveju nuolat budintis antrasis pilotas gali net įsikišti, kad išvengtų avarijos automatiškai stabdydamas arba duodamas kelią kliūčiai. Pavyzdžiui, „Solterra“ įspėja vairuotoją, jei jis ketina atidaryti duris iš paskos artėjant kitam automobiliui arba jei važiuojant atbuline eiga kyla pavojus susidurti su pėsčiaisiais. Sistema taip pat gali nustatyti, ar vairuotojas pavargo, ir pasirūpinti jo budrumu.

Nuolatinė visų varomųjų ratų sistema

Funkcijos

Europoje „Solterra“ yra visada varoma keturiais ratais. Priekinę ir galinę ašis suka du po 80 kW galios turintys elektros varikliai, dešinės ir kairės pusės ratus varančiosios ašys yra vienodo ilgio. Tai reiškia, kad pagrindinės pavaros savybės yra identiškos tradicinei „Subaru“ visų varomųjų ratų sistemai. Nuolatinė ir simetriškoji visų varomųjų ratų sistema padeda užtikrinti kelio saugumą ir patikimumą bet kokiomis oro sąlygomis. Vienintelis realus skirtumas yra tas, kad „Solterra“ velenai nėra sujungti su bendru varikliu sudėtinga mechanine transmisija. Variklių galia perduodama tiesiogiai ir gali būti greičiau bei tiksliau valdoma atskirai.

„Solterra“ taip pat įmontuota „Subaru“ „X-Mode“ elektroninė sistema, kuri optimizuoja sukibimą su keliu. Kaip ir kitos vairuotojo pagalbinės sistemos, pavyzdžiui, išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema ir nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema, sistema „X-Mode“ atlieka antrojo piloto vaidmenį. Šiuo atveju ji yra važiavimo sudėtingomis kelio sąlygomis ekspertė, gebanti atskirai valdyti akceleratoriaus pedalą ir stabdyti visus keturis ratus, kad vairuotojas galėtų visiškai susikoncentruoti į kelio pasirinkimą ir vairo pasukimą tinkama kryptimi.

Funkcionalumas ir ilgaamžiškumas

Funkcijos

„Subaru“ automobilis sukurtas taip, kad per daugelį metų atlaikytų sudėtingas sąlygas ir išsaugotų savo funkcijas. Tai pasakytina ir apie ateities elektromobilius, kurie vis labiau įsitvirtina kaip naujas standartas. Kuriant visiškai elektrinį visureigį užtikrinama, kad tradicinės „Subaru“ savybės ir charakteristikos galėtų džiuginti ir teikti naudą ateities kartoms.

Tai ne tik saugus ir patikimas visureigis, pasižymintis išskirtinėmis savybėmis kelyje ir pravažumu bet kokiomis oro sąlygomis, bet ir praktiškas bei patogus šeimos automobilis su erdviu salonu.

Iš išorės „Solterra“ yra toks pat didelis kaip vidutinio dydžio visureigis „Forester“. Tačiau viduje „Solterra“ yra erdvesnis. Padidėjus atstumui tarp priekinės ir galinės ašių, atsirado galimybė suprojektuoti saloną, kuriame yra daugiau vietos kojoms, ypač sėdintiems gale. Visiškai plokščios grindys išplečia daiktų laikymo galimybes, o dėl sulankstomos galinės sėdynės ir išmaniosios krovinio tvirtinimo sistemos sukuriama praktiška ir lengvai naudojama krovinių skyriaus erdvė, kurioje lengvai telpa 464 litrai bagažo.

„Subaru“ automobilis tarnauja daugelį metų, nekeldamas rūpesčių. Vadovaujantis šia filosofija, visureigyje „Solterra“ įdiegta nauja technologija – elektrinė varomoji sistema. Baterijos suprojektuotos taip, kad po dešimties metų išlaikytų 90 proc. savo talpos.

„Solterra“ yra toks, koks „Subaru“ ir turi būti. Skirtumas tik tas, kad jis varomas elektra.

Klausti