location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns

Rodyti daugiau

Informacija
  • Info 1
  • Info 2
  • Techniniai duomenys 1
  • Techniniai duomenys 2
Info 1

Informacija

Pirmasis mūsų elektromobilis jau 2022 m.

2022 metų viduryje ”Subaru” pristatys visiškai naują elektrinį padidinto pravažumo (SUV) klasės modelį ”Solterra”.Tai vien elektra varomas visureigis, siūlantis visus privalumus, kurių mes tikimės iš „Subaru“: maksimalų saugumą, patikimumą, tradicinę visų varomųjų ratų sistemą ir aukščiausio lygio standartinę įrangą.

Savo dydžiu primenantis dabartinį „Forester“ modelį, ”Solterra” bus konstruojamas ant naujos modulinės „e-Subaru Global“ platformos. Jos dėka visapusiškai padidėja saugumas, pagerėja automobilio veikimas ir užtikrinamas toks pojūtis, kurį galite patirti tik vairuodami „Subaru“.

Keliaukime drauge nuo modelio pasaulinės premjeros šį rudenį iki jo pasirodymo Lietuvos rinkoje 2022 m! Šiame puslapyje bus nuolat skelbiamos„Subaru Solterra“ naujienos, informacija apie modelio ypatybes.

 

Info 2

Informacija

„Solterra“ vardas kilęs iš lotyniškų žodžių „sol“ (saulė) ir „terra“ (žemė). Pavadinimas liudija, kad ir „Subaru““ jaučia atsakomybę dėl ekologinės situacijos mūsų planetoje ir pastangas skiria ekologiškiems transporto sprendimams.

Tai atspindi „Subaru“ siekį išsaugoti tradicines vertybes ateityje ir suteikti galimybę labiau priartėti prie gamtos vairuojant elektromobilį, kuris gali pasiekti tolimiausius planetos kampelius, kur baigiasi kelias, ir parvežti Jus atgal į namus.

Šios ypatybės būdingos ir kitiems mūsų modeliams – „Subaru XV“, „Forester“ ir naujajam „Outback“. „Solterra“ – naujas visureigis, kuris siūlo viską, ko galima tikėtis iš „Subaru“. Yra tik vienas skirtumas. Jis varomas vien elektra.

Techniniai duomenys 1

Informacija

Techniniai duomenys 2

Informacija

Pristatomasis vaizdo klipas
Punktas 1

Pristatomasis vaizdo klipas

Klausti
best it.buywatches.is consists of a biggest role with the overseas wristwatch markets. best redditwatches.com review lights and home using the functionality pertaining to non-traditional, mentioning their phenomenon using the three-dimensional home. welcome to buy our cheap swiss wherewatches.com. swiss fr.wellreplicas.to carryout a fairly leading-edge high-level tricky abilities monitor. swiss-made luxury https://www.cloneswatches.com/.