location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns

Rodyti daugiau

360°

Laipsnių kampu

Precious Metal
Informacija
 • Info 1
 • Info 2
 • Info 3
 • Info 4
 • Info 5
Info 1

Informacija

Naujasis SUBARU SOLTERRA turi viską, ko galite tikėtis iš SUBARU. Tarp visų aukštos standartinės komplektacijos privalumų yra visų varančiųjų ratų sistema ir visos saugos sistemos. Vienintelis skirtumas – jis yra elektrinis. Juo galite nuvažiuoti daugiau nei 460 km.

Tvirta kėbulo konstrukcija ir pažangi pagalbinė vairuotojo sistema užtikrina aukščiausią visų eismo dalyvių saugumo lygį pasaulyje. Tai pasakytina tiek apie sėdinčiuosius automobilio viduje, tiek apie esančius už jo ribų.

„Subaru“ simetriškoji visų varomųjų ratų sistema užtikrina geriausią klasėje manevringumą ir saugumą kelyje, leisdama mėgautis neprilygstamais vairavimo potyriais.

 

Info 2

Informacija

Praktiškas patvarumas, neįtikėtinas erdvumas ir išmaniosios funkcijos – į šį automobilį galima be vargo sukrauti visą savo bagažą, nesvarbu, ar tai būtų smulkūs krepšiai, ar didelių gabaritų aktyviam poilsiui skirta įranga.

Tai vertybės, kurių iš „Subaru“ automobilio tikisi ištisos savininkų kartos. Dabar pirmą kartą jos pristatomos automobilyje, kuris varomas vien elektra.

„Subaru“ automobilis pasižymi išskirtiniu praktiškumu. „Solterra“ turi erdvų ir lengvai panaudojamą bagažo skyrių su dviem dugno padėtimis: aukštesne, skirta lengvai pakraunamam bagažui, ir žemesne, skirta sutalpinti papildomam kroviniui. „Solterra“ bagažinėje telpa iki 452 litrų bagažo (VDA).

Info 3

Informacija

„Solterra“ vardas kilęs iš lotyniškų žodžių „sol“ (saulė) ir „terra“ (žemė). Pavadinimas liudija, kad ir „Subaru““ jaučia atsakomybę dėl ekologinės situacijos mūsų planetoje ir pastangas skiria ekologiškiems transporto sprendimams.

Tai atspindi „Subaru“ siekį išsaugoti tradicines vertybes ateityje ir suteikti galimybę labiau priartėti prie gamtos vairuojant elektromobilį, kuris gali pasiekti tolimiausius planetos kampelius, kur baigiasi kelias, ir parvežti Jus atgal į namus.

Šios ypatybės būdingos ir kitiems mūsų modeliams – „Subaru XV“, „Forester“ ir naujajam „Outback“. „Solterra“ – naujas visureigis, kuris siūlo viską, ko galima tikėtis iš „Subaru“. Yra tik vienas skirtumas. Jis varomas vien elektra.

Info 4

Informacija

Info 5

Informacija

Pristatomasis vaizdo klipas
Punktas 1

Pristatomasis vaizdo klipas

Funkcijos
 • Nuolatinė visų varomųjų ratų sistema
 • Funkcionalumas ir ilgaamžiškumas
Nuolatinė visų varomųjų ratų sistema

Funkcijos

Europoje „Solterra“ yra visada varoma keturiais ratais. Priekinę ir galinę ašis suka du po 80 kW galios turintys elektros varikliai, dešinės ir kairės pusės ratus varančiosios ašys yra vienodo ilgio. Tai reiškia, kad pagrindinės pavaros savybės yra identiškos tradicinei „Subaru“ visų varomųjų ratų sistemai. Nuolatinė ir simetriškoji visų varomųjų ratų sistema padeda užtikrinti kelio saugumą ir patikimumą bet kokiomis oro sąlygomis. Vienintelis realus skirtumas yra tas, kad „Solterra“ velenai nėra sujungti su bendru varikliu sudėtinga mechanine transmisija. Variklių galia perduodama tiesiogiai ir gali būti greičiau bei tiksliau valdoma atskirai.

„Solterra“ taip pat įmontuota „Subaru“ „X-Mode“ elektroninė sistema, kuri optimizuoja sukibimą su keliu. Kaip ir kitos vairuotojo pagalbinės sistemos, pavyzdžiui, išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema ir nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema, sistema „X-Mode“ atlieka antrojo piloto vaidmenį. Šiuo atveju ji yra važiavimo sudėtingomis kelio sąlygomis ekspertė, gebanti atskirai valdyti akceleratoriaus pedalą ir stabdyti visus keturis ratus, kad vairuotojas galėtų visiškai susikoncentruoti į kelio pasirinkimą ir vairo pasukimą tinkama kryptimi.

Funkcionalumas ir ilgaamžiškumas

Funkcijos

„Subaru“ automobilis sukurtas taip, kad per daugelį metų atlaikytų sudėtingas sąlygas ir išsaugotų savo funkcijas. Tai pasakytina ir apie ateities elektromobilius, kurie vis labiau įsitvirtina kaip naujas standartas. Kuriant visiškai elektrinį visureigį užtikrinama, kad tradicinės „Subaru“ savybės ir charakteristikos galėtų džiuginti ir teikti naudą ateities kartoms.

Tai ne tik saugus ir patikimas visureigis, pasižymintis išskirtinėmis savybėmis kelyje ir pravažumu bet kokiomis oro sąlygomis, bet ir praktiškas bei patogus šeimos automobilis su erdviu salonu.

Iš išorės „Solterra“ yra toks pat didelis kaip vidutinio dydžio visureigis „Forester“. Tačiau viduje „Solterra“ yra erdvesnis. Padidėjus atstumui tarp priekinės ir galinės ašių, atsirado galimybė suprojektuoti saloną, kuriame yra daugiau vietos kojoms, ypač sėdintiems gale. Visiškai plokščios grindys išplečia daiktų laikymo galimybes, o dėl sulankstomos galinės sėdynės ir išmaniosios krovinio tvirtinimo sistemos sukuriama praktiška ir lengvai naudojama krovinių skyriaus erdvė, kurioje lengvai telpa 464 litrai bagažo.

„Subaru“ automobilis tarnauja daugelį metų, nekeldamas rūpesčių. Vadovaujantis šia filosofija, visureigyje „Solterra“ įdiegta nauja technologija – elektrinė varomoji sistema. Baterijos suprojektuotos taip, kad po dešimties metų išlaikytų 90 proc. savo talpos.

„Solterra“ yra toks, koks „Subaru“ ir turi būti. Skirtumas tik tas, kad jis varomas elektra.

Įranga
 • Limited
 • Touring
 • Touring+
Limited

Įranga

52 900€

18 colių aliuminio lydinio ratlankiai. Automatiškai veikiantys valytuvai su lietaus jutikliu. Medžiaginės sėdynės. 10 padėčių elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė. Kintančios srovės įkroviklis, 5m. Dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema. 12,3 colių multimedijos ekranas su navigacija ir garso sistema. 6 garsiakalbiai. „Apple CarPlay“/„Android Auto“. Balso atpažinimo sistema. Pre-Collision sistema (PCS) su pėsčiųjų fiksavimo funkcija. Dinaminė pastovaus greičio palaikymo sistema. Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema. Pagalbinis parkavimo stabdys. 360° „panoraminis” automobilio aplinkos vaizdas

Touring

Įranga

55 400€

Papildomai Limited:

20 colių aliuminio lydinio ratlankiai. Šildomas vairas. Elektra reguliuojami durų veidrodėliai su nustatymo atminties funkcija. Šildomos galinės sėdynės. 10 Harman / Kardon garsiakalbių + žemų dažnių garsiakalbis + 8 kanalų stiprintuvas. Belaidis įkroviklis. Eko odos sėdynės

Touring+

Įranga

56 400€

Papildomai Touring:

Panoraminis stoglangis.

Vidus

Vidus

Aksesuarai

Aksesuarai

 • Transportavimas

 • Apsauga

 • Interjeras

 • Ratai

Klausti
casioreplica.com aren?t as common as some of the other brands.demanding output prerequisites usually are very long in addition to trusted the best alppina swatch fake in the world safeguard.