location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns

PASYVIOJI SAUGA

 

APVALAUS PROFILIO RĖMO KONSTRUKCIJA

Nors FORESTER kėbulas pagamintas iš lengvasvorių medžiagų siekiant optimalaus automobilio valdymo, tačiau jis labai tvirtas ir užtikrina didelį saugumą. Vairuotojo ir keleivių saloną supa specialiai sukurtas apvalaus profilio rėmas. Stoge, durų statramsčiuose ir grindyse sumontuotos labai stiprios sijos, veiksmingai atlaikančios ir sugeriančios bet kokio tipo susidūrimo jėgą. Todėl važiuodami SUBARU FORESTER salone jūs esate gerai apsaugoti.

 

SAUGOS DIRŽAI IR SAUGOS ORO PAGALVĖS

Standartinė SUBARU FORESTER įranga apima priekinių sėdynių saugos diržus su įtempikliais, patikimai sulaikančius žmones įvykus avarijai, ir jėgos ribotuvais, sumažinančiais krūtinės sužalojimo pavojų. Visų sėdynių saugos diržai yra tvirtinami trijuose taškuose. Siekiant visapusės apsaugos, FORESTER salone yra įrengtos priekinės, šoninės saugos oro pagalvės bei šoninės saugos oro užsklandos. Be to, ant priekinių sėdynių atlošų sumontuotos aktyviosios galvos atramos padeda sumažinti kaklo sužalojimo pavojų, nes įvykus avarijai palinksta į priekį, taip apsaugodamos sėdinčių žmonių galvas. SUBARU FORESTER užpakalinėse sėdynėse įrengti ISOFIX vaikų kėdučių tvirtinimo elementai.

PĖSČIŲJŲ APSAUGA

Pėstieji ir dviratininkai yra labiausiai pažeidžiami eismo dalyviai. Atsižvelgiant į tai, SUBARU FORESTER buvo sukurtas taip, kad įvykus susidūrimui šie eismo dalyviai kiek įmanoma mažiau nukentėtų. Pavyzdžiui, tarp variklio iki jo gaubto priekinės dalies yra didelis tarpas, kuris atlieka deformuojamosios zonos funkciją. Pėsčiųjų ir dviratininkų apsaugą taip pat padidina smūgius sugeriantys buferiai, variklio gaubto tvirtinimo elementai ir priekinio stiklo valytuvai, kurie susidūrimo akimirką lengvai nulūžta.

SAUGI VARIKLIO TVIRTINIMO SISTEMA

Kiekvienas SUBARU automobilis suprojektuotas ir pagamintas siekiant geriausios saugos, kurią padidina ir horizontali BOXER variklio konstrukcija. Variklio tvirtinimo elementai suprojektuoti taip, kad įvykus susidūrimui iš priekio variklis ir transmisija atitrūktų ir slystų po automobilio salonu, o ne į jo vidų.

 

AKTYVIOJI SAUGA

 

MATOMUMAS

Neįtikėtinai plati perspektyva ir matomumas priekyje bei gale leidžia FORESTER vairuotojui gerai orientuotis ir laisvai jaustis net siauruose keliuose bei ankštose erdvėse. Deramai suprojektavus priekinių statramsčių padėtį ir integruotai padalijus langus, akląsias zonas pavyko sumažinti iki minimumo. Be to, FORESTER šoniniai veidrodžiai įtaisyti ant durų skydų, todėl matymo laukas pastebimai platesnis.

 

STABDŽIAI

Visuose SUBARU modeliuose yra 4 jutiklių / 4 kanalų ABS sistema, neleidžianti staigiai stabdant užsiblokuoti ratams. ABS sistemą papildo elektroninė stabdymo jėgos paskirstymo sistema ir pagalbinė stabdymo sistema, kuri nenumatytais atvejais sukuria reikiamą stabdžių slėgį.

AUTOMOBILIO DINAMINIO STABILUMO SISTEMA

Viena iš standartinių kiekvieno FORESTER įrangų yra automobilio dinaminio stabilumo sistema (VDC), kurios jutikliai leidžia stebėti ir analizuoti, ar automobilis laikosi vairuotojo pasirinktos trajektorijos. Jei, įveikiant kelio vingį ar aplenkiant kliūtį, automobilio stabilumas pakimba ant plauko, ši sistema automatiškai sureguliuoja sukimo momento paskirstymą varomiesiems ratams, variklio galią ir kiekvieno rato stabdį, kad FORESTER pernelyg nenukryptų į šalį.

Klausti