location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns

AUKŠTAI ĮVERTINTAS

KAD IR KOKIE NUOTYKIAI JŪSŲ LAUKIA KELIONĖJE, SUNKIAI RASITE SAUGESNĮ AUTOMOBILĮ NEI AUKŠČIAUSIĄ
EURO NCAP ĮVERTINIMĄ PELNĘS SUBARU XV, KURIAME ĮRENGTA „EYESIGHT“ PAGALBINĖ VAIRAVIMO SISTEMA.

 

Versija

Versija Kaina Transmisija
SUBARU XV 1.6i Base 22 990 eur Lineartronic
SUBARU XV 1.6i Ridge

26 750 eur

Lineartronic
     

 

360°

Laipsnių kampu

Venetian Red Pearl
Išorė
Išorė

Išorė

SUBARU XV dera stilingas miesto dizainas, puiki tvirta išvaizda ir naujos jaudinančios galimybės – jis įkvepia gyventi taip, kaip jūs norite. SUBARU XV padeda daryti tai, kas jums patinka, stilingai ir patogiai. Kiekviena diena gali ir turėtų būti linksmas nuotykis.

Vidus
 • Patogumas
 • Vidus
 • Funkcionalumas
 • 360°
Patogumas

Vidus

SUBARU sukauptą ilgametę lėktuvų gamybos patirtį labai gerai atspindi ergonomiškas Subaru XV vairuotojo vietos dizainas – visų automobilio sistemų veikimą paprasta stebėti, o visus mygtukus ir valdiklius lengva pasiekti.

Daugiau apie subaru xv patogumus

Vidus

Vidus

Mes galime papasakoti daugybę įdomybių apie SUBARU XV saloną. Jis nepaprastai rūpestingai sukurtas, kad vairuotojas ir visi keleiviai mėgautųsi komfortu ir nestokotų erdvės. Neįprastai ilga važiuoklės bazė ir talpus kėbulas teikia labai daug vietos priekyje ir gale sėdintiems keleiviams. Be to, sėdynės įrengtos taip, kad visi sėdėtų pakankamai aukštai, o matomumas visomis kryptimis būtų stulbinamai geras.

Subaru xv vidaus įranga

Funkcionalumas

Vidus

„Sumani“ SUBARU pakaba sutaupo daugybę vietos salonui. Automobilio salone įsitaisius net penkiems žmonėms, dar lieka daug erdvės visam bagažui. Užpakalinę sėdynę galima padalyti ir nulenkti. Tada bus kur padėti tikrai didžiulį krovinį!

360°

Vidus

Technologijos
 • Boxer varikliai
 • Simetriška AWD
Boxer varikliai

Technologijos

SUBARU BOXER varikliai yra lengvi ir kompaktiški, o jų horizontaliai išdėstyti cilindrai gerokai sklandžiau bei efektyviau tiekia galią nei varikliai su vienoje eilėje arba V forma išdėstytais cilindrais. Stūmokliai nuolat juda toje pačioje horizontalioje plokštumoje, taip mažindami vibracijas ir teikdami išskirtinę pusiausvyrą. Be to, horizontali variklio cilindrų konstrukcija lemia žemesnį automobilio svorio centrą, todėl jo valdymo savybės yra dar geresnės. SUBARU BOXER variklis suteikia sportiškumo, o pagal vairavimo malonumą SUBARU XV modeliui gali prilygti vos keli konkurentų siūlomi modeliai.

Daugiau apie Subaru boxer variklį

Simetriška AWD

Technologijos

SUBARU simetrišką visų varomųjų ratų sistemą sukūrė 1972 metais, o šiandien tai viena pažangiausių pasaulyje visų varomųjų ratų sistemų. Svarbiausia šios sistemos ypatybė – tiesioginis ir simetriškas variklio galios paskirstymas. Ši unikali SUBARU sistema pasižymi puikia pusiausvyra ir žemesniu svorio centru, palyginti su kitų gamintojų sistemomis. Jei važiuojant ratas praranda sukibimą, variklio galia automatiškai paskirstoma priekinei ir užpakalinei ašiai, o vairuotojas gali būti tikras, kad sukibimas ir pusiausvyra visą laiką bus kiek įmanoma geriausi.

Daugiau apie subaru simetrišką AWD

Saugumas
Saugumas

Saugumas

Visavertė SUBARU XV aktyviosios ir pasyviosios saugos įranga padeda išvengti nelaimių ir apsaugo jus, jei nelaimė tampa neišvengiama. SUBARU aktyviosios saugos įranga – prognozuojamo valdymo, preciziškos kontrolės, puikaus matomumo ir pažangių technologijų sistemos – skirta iš anksto išvengti nelaimingų atsitikimų, o pasyviosios saugos priemonės, tokios kaip saugos oro pagalvių sistema, kaklo sužalojimo pavojų mažinanti priekinių sėdynių konstrukcija, įtraukiami pedalai ir 3-juose taškuose tvirtinami saugos diržai, padeda apsisaugoti blogiausiu atveju.

Aksesuarai

Aksesuarai

 • Transportavimas

 • Praktiškumas

 • Apsauga

 • Išorė

 • Vidus

 • Saugumo įranga

 • Ratai

 • Variklio pakaitinimas

 • Audio ir navigacijos

Klausti