location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns

Naujienos

„Subaru“ ryžtingai žengia elektrifikacijos link

Tiesiausias automobilių pramonės kelias į ateitį yra neabejotinai elektrinis. Europa numatė priemones šiam procesui paspartinti. Siekdama išlaikyti savo užimamas pozicijas Europoje, „Subaru“ pristatė savo elektrifikavimo planą.

Praėjusią savaitę „Subaru Corporation“ surengė susitikimą su žiniasklaidos atstovais, kurio metu pristatė savo viziją ir elektrifikavimo planą, kad būtų iki minimumo sumažintas „Subaru“ daromas poveikis aplinkai. Trumpa strategijos apžvalga:

Iki 2030 m. 40 proc. visame pasaulyje parduodamų „Subaru“ transporto priemonių sudarys elektromobiliai (EV) arba hibridiniai elektromobiliai (HEV).

Visose „Subaru“ transporto priemonėse elektrinės technologijos bus įdiegtos vėliausiai iki 2030 m. vidurio.

Iki 2050 m. naujų automobilių išmetamo CO2 kiekis per visą gyvavimo ciklą bus sumažintas bent 90 proc. (lyginant su 2010 m. duomenimis).

„Labai malonu patvirtinti ambicingą „Subaru“ planą stiprinti savo veiklą Europoje. Mūsų įsipareigojimas prisiimti atsakomybę už aplinką ir didesnis elektrifikavimo mastas atitinka Europos automobilių rinkoje vyraujančias tendencijas. Tai akivaizdžiai rodo, kaip rimtai „Subaru“ yra nusiteikusi toliau investuoti į Europą“, – teigė „Subaru“ regiono vadovas Baltijos šalims Ringo Rahumeelis.

Klausti